W dniu 30 września chłopcy w naszej szkole zostali mile zaskoczeni przez swoje koleżanki.  Dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci solenizantów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków. Również Samorząd zorganizował apel, który okryty był wielką tajemnicą.
Zadaniem dziewcząt z każdej klasy było przygotowanie życzeń dla swoich kolegów oraz wybranie Super Chłopaka, który weźmie udział w turnieju złożonym z ciekawych i nietuzinkowych zadań. Zwycięzca tegoż konkursu miał zdobyć tytuł Mega-Super Chłopaka i tym samym stać się bohaterem całej szkoły. Te z pozoru łatwe konkurencje, jak np. rozpoznawanie „męskich” narzędzi, uśmiechanie się podczas jedzenia cytryny czy też przyszycie guzika okazały się nie lada wyzwaniem. Jednak największe emocje wśród publiczności wywołało zaplatanie warkocza na włosach naszych pięknych modelek. Niektóre z nich mogły pochwalić się „wyczesaną” fryzurą. Równie ekscytująca, co widowiskowa była konsumpcja ptysia bez użycia rąk. Super chłopcy, jak na gentlemanów przystało, nie mogli się przy tym zanadto ubrudzić.

Te arcytrudne konkurencje wyłoniły niekwestionowanego Mega-Super Chłopaka, którym okazał się Arek Uchacz z klasy 8b. Gratulujemy zwycięzcy oraz wszystkim uczestnikom zabawy.