W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy w naszej placówce utworzono oddział „zerówki”. Dla dzieci przeznaczono specjalnie wyremontowaną salę, która wyposażona została w odpowiednie stoliki oraz krzesełka. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły mają także do dyspozycji pomoce dydaktyczne oraz bogato wyposażony kącik do zabaw, którego niewątpliwie zazdroszczą im starsze dzieci. Korzystają z dostosowanej do nich szatni.
Opiekę nad „zerówkowiczami” sprawuje pani Katarzyna Łotocka, która umiejętnie łączy naukę z zabawą oraz pani Iwona Gabryś. Dzieci mają także zajęcia religii oraz języka angielskiego.
Posiłki (śniadanie, obiad oraz podwieczorek) dostarczane są do szkoły w formie cateringu.

Dzieci wspaniale zaaklimatyzowały się w naszej szkole. Grupa złożona z 17 wychowanków dała się poznać jako radosna oraz ciekawa edukacyjnych przygód.