🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
Zostaliśmy  zaproszeni do uczestnictwa w jubileuszowej edycji #challenge PSONI koło w Myślenicach. Dziękujemy za nominację Przedszkolu Samorządowemu w Zasani 🧡 
𝐂𝐄𝐋𝐄𝐌 akcji jest:- zwrócenie uwagi na prawa Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną do równego uczestnictwa we wszystkich sferach życia społecznego – prezentacja Misji Stowarzyszenia którą realizujemy od 20 lat w Myślenicach – wdzięczność wobec Osób i Instytucji które na przestrzeni tych 20 lat uczestniczyli w realizacji misji Naszego Stowarzyszenia.
Jak dołączyć do wyzwania?🧡 Wystarczy:1. Ubrać się na pomarańczowo, może to być koszulka, apaszka, czapka, krawat itp.
2. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z napisem: #20 lat PSONI koło w Myślenicach i wstawić na swój profil na Facebook/ stronę  internetową szkoły.
 3. Nominować kolejne co najmniej trzy osoby (może to być również grupa osób, szkoła, przedszkole lub instytucja).
4. Każda osoba włączająca się do akcji #20 lat PSONI koło w Myślenicach do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie co najmniej trzy osoby.
5. Na wykonanie zadania jest 48 godzin.Do udziału w challengu zapraszamy:
1. Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach
2. Miejska Biblioteka Publiczna im.ks. Jana Kruczka w Myślenicach
3. Szkoła Podstawowa w Bęczarce
 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡Zapraszamy do wspólnego świętowania.🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡#challenge#wspieramPSONI #PSONImaMoc #PSONIkołowMyślenicach#PSONIMyślenice#dobrowraca #OtwórzmyprzedNimiŻycie#Otwieramyprzednimiżycie#Jesteścienajlepsi#Dobrowraca