W dniu 11 października naszą szkołę odwiedził Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice  – Jarosław Szlachetka wraz z panią naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu – Renatą Marzec. Wizyta tak znamienitych gości wywołała wśród uczniów burzę oklasków. Celem  spotkania było wręczenie nagród uczniom naszej szkoły  za wybitne osiągnięcia w nauce oraz zwycięstwa w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2018/19. Burmistrz pogratulował również rodzicom oraz wszystkim nauczycielom. Pedagogom złożył życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej. Nagrodę otrzymali następujący absolwenci naszej szkoły:
Natalia Hajderek
Stanisław Pawłowski
Dominik Wojtasik
Nagrodzonym uczniom oraz rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Burmistrz wręczył także upominki uczniom klasy 1 – wyprawki czytelnicze z programu Instytutu Książki oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.