Styczeń obfitował w sukcesy naszych uczniów w konkursach muzycznych!

W X Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Sułkowice 2020 w Sułkowickim Ośrodku Kultury Julia Bochenek uczennica klasy 3a zdobyła III miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa I-IV soliści. Julia zaśpiewała pastorałkę „Od serca do ucha”!

Jubileuszowy XX Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Szkół Podstawowych “Hej, kolęda…” odbył się 17 stycznia 2020 roku w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie.  W kategorii wiekowej klas IV-VI zespoły I nagrodę zdobył reprezentujący naszą Szkołę Zespół wokalno-instrumentalny w składzie: Ewa Sołtys kl. 5C, Barbara Banyś kl. 5C Natalia Norek kl. 5B, Justyna Jawańska kl. 5B, Natalka Gracz kl. 5B, Milena Szlachetka kl. 5A, Natalia Skóra kl. 5A, Jessica Susuł kl. 5A. Zespół wykonał pastorałkę „Jam jest dudka”! W kategorii wiekowej klas IV-VI soliści i duety II nagrodę otrzymał duet: Melanie Pieczara i Zuzanna Szewczyk za wykonanie w dwugłosie kolędy „O gwiazdo Betlejemska”

 Gratulujemy wszystkim uzdolnionym muzycznie uczniom
 i życzymy wielu sukcesów!