W dniu 13 grudnia w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Jaworniku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów oraz nagród dla laureatów oraz uczestników XII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego “Anioły, Aniołki  Bożonarodzeniowe”, który swoim patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice – Jarosław Szlachetka.
Konkurs adresowany był do uczniów klas I – III Szkół Podstawowych z Miasta i Gminy Myślenice. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom roli anioła w kulturze i tradycji świąt Bożego Narodzenia oraz wprowadzenie w magiczny  i świąteczny nastrój. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach plastycznych: forma płaska w formacie A3 lub A4 w dowolnej technice plastycznej oraz forma przestrzenna – maksymalna wysokość 40cm.  Do konkursu zgłosiło 13 szkół z terenu Miasta i Gminy Myślenice, łącznie wpłynęły 104 prace.
Nagrody ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy Myślenice wręczyli: Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy Myślenice Małgorzata Ciemińska,  przedstawicielka Urzędu Miasta i Gminy Myślenice Beata Kowalska, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Jaworniku Renata Marzec oraz Bogusław Kuźmiński .
Po wręczeniu dyplomów oraz nagród dla zebranych gości przygotowane zostało przedstawienie bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów klas pierwszych.