W dniu 8 lutego odbyła się długo oczekiwana przez uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworniku zabawa karnawałowa. Uczniowie klas  I-III bawili się na  3 i 4 godzinie lekcyjnej. Szkolny korytarz zmienił się  w magiczną krainę pełną księżniczek, wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów oraz innych bohaterów ze świata bajek.
Skoczna i znana dzieciom muzyka zachęcała do wspólnej zabawy. Podczas przerwy uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę  Rodziców.
Dla uczniów klas IV-VIII zabawę karnawałową zorganizował Samorząd Uczniowski w godzinach od 16 do 19. Wychowankowie mieli możliwość uczestnictwa w konkursie na najciekawsze przebranie wykonane według własnego pomysłu. Uczniowie, a także nauczyciele wystąpili w ciekawych, kolorowych i oryginalnych strojach. O oprawę muzyczną zadbali uczniowie klasy VIIA, a o poczęstunek – Rada Rodziców. Wszyscy z przyjemnością tańczyli i bawili się do dźwięków znanych i lubianych piosenek.  We wspaniałej atmosferze uczniowie klas IV – VIIII pożegnali tegoroczny karnawał.