W dniu 6 czerwca 2024 roku odbył się w naszej szkole egzamin praktyczny na Kartę Rowerową. Uroczystego otwarcia dokonała Pani Dyrektor mgr Renata Marzec, która powitała przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach mł. asp. Mariusza Murzańskiego, uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce oraz naszych czwartoklasistów.
Egzamin po raz drugi  został przeprowadzony na  „Mobilnym Miasteczku  Rowerowym” przekazanym przez UMiG w Myślenicach.  W trakcie egzaminu  uczniowie wykazali się znajomością zasad ruchu drogowego podczas wykonywania poszczególnych manewrów. Bardzo dobrze wykorzystali swoje umiejętności techniczne jazdy na rowerze po wyznaczonej trasie. Uczniowie ukończyli egzamin z wynikiem pozytywnym, co dostarczyło im wiele satysfakcji i radości.
Dla uczniów z Bęczarki,  którzy po raz  pierwszy przystąpili do egzaminu na Mobilnym  Miasteczku Rowerowym, na pewno było to bardzo ciekawe doświadczenie. Niewątpliwie ułatwi im bezpieczne poruszanie się po jezdni.
Gratulujemy uzyskania nowych uprawień. Życzymy bezpiecznej jazdy.