Bal karnawałowy to wyjątkowy i długo wyczekiwany dzień dla najmłodszych wychowanków. Tak też było u naszych przedszkolaków.  W dniu 11 lutego klasa oddziału “zerówki” zamieniła się w salę balową, na której nie zabrakło samodzielnie wykonanych ozdób.  Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Wyjątkowi goście przybyli na bal prosto z bajek i baśni w kolorowych i pięknych strojach.
Klasy pierwsze miały przyjemność uczestniczyć w balu w dniu 16 lutego. I choć zabawa nieco różniła się od tych, które dotychczas znali uczniowie naszej szkoły, radości ze wspólnie spędzonego czasu i tak nie było końca. Dzieci bawiły się świetnie w swoim klasowym gronie podczas zabaw i tańców. Widok księżniczek, wróżek, biedronek, czarownic tańczących z policjantami, batmanami  i innymi superbohaterami na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci.