Kochani Uczniowie,
przed nami długi majowy weekend, jak co roku,  oczekiwany
z niecierpliwością. Podekscytowanie wzbudzają czekające nas rodzinne spotkania, wyjazdy i majówka. W tym roku będzie inaczej. Weekend spędzimy w domu, w gronie najbliższych osób, co nie znaczy, że będziemy się nudzić. Właściwie zorganizowany czas może dostarczyć nam wielu niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Niech ten majowy weekend upłynie nam pod hasłami:

MAJOWE ŚWIĘTOWANIE NA RODZINNYM PLANIE

oraz

WIADOMOŚĆ DO …

To hasła, które przyświecają naszym działaniom. Przygotowaliśmy ciekawe propozycje, które urozmaicą Wam wolny czas, wpłyną pozytywnie na rozwój Waszej sfery emocjonalnej i umocnią więzi rodzinne. W przygotowanym materiale znajdziecie:

  • prezentacje, gry i quizy
  • zabawy na majówkę
  • familijne filmy
  • porady

Proponujemy, abyście na adres wojciechpulka@spjawornik.pl przesyłali, ze wspólnie spędzonych chwil  filmiki i zdjęcia , które opublikujemy na stronie internetowej szkoły (oczywiście za  Waszą zgodą).

Wiemy, że ten czas jest dla Was szczególnie trudny. Zostaliście zmuszeni do zmierzenia z nową rzeczywistością, stać się bardziej samodzielni i odpowiedzialni, dlatego interesuje nas, jak sobie radzicie, z czym zmagacie?

4.05.2020 (poniedziałek) nasi nauczyciele, wychowawcy i  pedagodzy będą dla Was i Waszych Rodziców dostępni w godzinach 9.00 – 11.00 poprzez e-dziennik Librus, e-mail i komunikatory. Podzielcie się z nami Waszymi problemami – służymy radą i pomocą!

Dzwońcie i piszcie! 

CZEKAMY!